• ul. 1. mája 32, Zlaté Moravce 953 01, SR
 • Pon - Pia  9.00 - 18.00
 • +421 903 241 602

Doprava

Doprava

  Naša spoločnosť je momentálne v obnove svojho automobilového parku a tak využívame našich zmluvných partnerov na prepravu. Po dohode a podpisaní zmluvy Vám radi poskytneme najlepšiu alternatívu dopravy od dverí k dverám . Jednoducho pre Vás auto príde priamo k Vášmu domu a vysadí Vás priamo u klienta v Nemecku, Talianksu alebo Holandsku. Dovezeme vás do cieľa Vašej cesty a do mnohých ďalších doslova za pár Eur – a to vždy načas a spoľahlivo. S prepravou opatrovateliek máme rozsiahle skúsenosti a naši klienti i klientky boli s našimi službami doposiaľ vždy spokojní. Sympatickí a ústretoví vodiči, ktorých si starostlivo vyberáme a školíme, sa postarajú o Vašu bezpečnosť a pokojnú jazdu. Prečo by ste mali jazdiť práve s nami?
  večerný príjazd do cieľa
  volíme vždy najkratšiu a najvýhodnejšiu trasu, ktorú starostlivo plánujeme
  cestovanie luxusnými novými autami
  s nami sa nikdy nebudete tlačiť ako v indickom vlaku, ba naopak – budete mať pre seba viac než dostatok priestoru a prepychu
  zásadný dôvod prečo si vybrať práve našu spoločnosť nespočíva len vo veľmi lákavej cene, ale najmä v rýchlosti a v pohodlí, ktoré vám ponúkame

Prečo PRIMAJOB-EU?

  -V prípade problému sme Vám k dispozícii počas celého pracovného pobytu, 7 dní v týždni
  -Individuálny prístup ku každému uchádzačovi
  -Snažíme sa ponúknuť opatrovateľke rodinu podľa jej predstáv
  –Spolupráca s nami je vždy dobrovoľná, neexistujú u nás pokuty, ani konkurenčné klauzuly v prípade ukončenia spolupráce z Vašej strany.
  –Ponúkame a zabezpečujeme legálnu a bezpečnú prepravu od dverí k dverám.

Kategória
Ako to funguje:
 • 1:Registrácia
  Vyplňte náš registračný formulár, buďte úprimní, aby sme vám mohli nájsť tú najvhodnejšiu prácu.
 • 2:Pohovor o Vašich požiadavkách na rodinu a test jazykových schopností
  Počas pohovoru si spolu upresníme Vaše požiadavky na prácu a následne s Vami urobíme pracovný pohovor. Keďže znalosť cudzieho jazyka je kľúčová a sebareflexia je často subjektívna (opatrovateľky majú tendenciu sa podceňovať vo svojej znalosti), ohodnotíme Vaše jazykové schopnosti.
 • 3:Kompletizácia dokumentov
  Spolu s Vami dáme dohromady Vaše relevantné dokumenty a certifikáty pre prácu opatrovateľky. Pre tento úkon sa Vám môžu hodiť aj referencie od rodín, v ktorých ste pracovali v minulosti, ktoré Vám podstatne môžu zvýšiť šancu na umiestnenie
 • 4:Výber pozície
  Na základe Vašich preferencií a skúseností Vám ponúkneme relevantné pracovné ponuky, ktoré buď schválite alebo odmietnete.
 • 5:Prezentácia uchádzačovho profilu
  Na základe Vašich údajov Vám zdarma vytvoríme profesionálny profil, ktorým Vás budeme reprezentovať daným rodinám.
 • 6:Schválenie
  Posledným najdôležitejším krokom je schválenie klientom. O jeho schválení Vás budeme čo najskôr informovať.
 • 7:Vycestovanie
  Následne podľa Vašich požiadaviek Vám pomôžeme vyriešiť dopravu prepravnými spoločnosťami a to priamo z adresy Vášho bydliska až na miesto výkonu práce. Na druhej strane, ak preferujete vlastný spôsob dopravy, v žiadnom prípade Vám v tom nebudeme brániť. Našim cieľom je Vám uľahčiť život a nie ho skomplikovať.